LAKOMAL VRCHLABÍ s.r.o. – O firmě

ofirmeOd roku 1991 samostatně podnikající fyzické osoby – Fridrich Pavel, Šustek Milan se v říjnu roku 1992 spojily ke společnému podnikání se samostatným účetnictvím. V květnu roku 1993 došlo ke spojení účetnictví pod názvem Fridrich Pavel – LAKOMAL.
V roce 2008 vznikla firma LAKOMAL VRCHLABÍ s.r.o.
K nahlédnutí je živnostenský list.

Od počátku spojeného podnikání firma zaměstnává řadu kmenových pracovníků a spolupracuje s mnoha samostatně podnikajícími řemeslníky.
Kmenoví pracovníci mají za sebou mnoho úspěšně dokončených zakázek v oblasti stavební činnosti i v údržbě. Provádíme práce klasickými způsoby, jak malířské, natěračské a tapetářské práce, tak i novými moderními technologiemi pro úpravy interiérů a exteriérů.

Okruh působnosti firmy je hlavně oblast Krkonoš a Podkrkonoší, ale dle potřeby spolupracujících stavebních firem i celá ČR, nejvíce oblast Prahy, Hradce Králové, Ostravy, Sokolova apod. K nahlédnutí reference.

Firma sídlí v objektu s kanceláří a skladem ve Vrchlabí, Krkonošská ul. 274. Stav pracovníků se pohybuje okolo 15 a více, podle angažování externích spolupracovníků v  hlavní stavební sezóně. Většina pracovníků působí ve firmě od jejích počátků k plné spokojenosti zákazníků.
K provádění prací firma disponuje pracovní četou horolezců pro speciální výškové práce, vlastní hydraulickou plošinu PP –15 na elektrický pohon do výšky 15 m, pojízdné lešení do výšky 16 m o půdorysových rozměrech 3,20 m x 1,50 m a vysokotlaké stříkací zařízení. Dále disponujeme certifikovanou technologií protipožárních nátěrů na dřevo i kov od firmyQUALICHEM.

Koncem roku 2008 byla pro prodej barev a laků v naší prodejně založena firma BARVY, LAKY – Vrchlabí s.r.o.
Založena byla zápisem do obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Hradci Králové,oddíl C, vložka 25721.